מנעולן כספות

חברת אבטחה מובילה בעולם קבעה סטנדרט לבדיקת כספות לעמידות בפני פריצות. ההערכה שניתנה על ידי מעבדת החתמים מגדירה עד כמה כספת חסינת פריצה וקובעת בדיקה בה איש מקצוע מנסה לפרוץ את הכספת באמצעות מגוון כלים שונים.

בעוד שכספות אש רבות מסווגות כגניבות ואף מקבלות הסמכת מיגון  הערכה זו מאשרת כי לכספת יש מנעול והוא יכול לעמוד בפני חדירה של עד 1.5 מטר ומעלה. כספות מדורגות לאחסון לאלכוהול, טבק, כלי נשק ונפצים. מעבדת החתמים מספקת הערכה של עמידות ועמידות בפני פריצה של כספת, בה בודק אותה מומחה על ידי ניסיון לפרוץ את הכספת למשך 5 דקות בעזרת מגוון כלים.

הבדיקה הנפוצה ביותר לבקרת חדירה היא הכוורת, וכיום ישנם כמה סוגים שונים של בדיקות לבדיקות מסוג זה בארצות הברית.

UL 1037 מגדיר את סיווג ה- RSC (מיכל אבטחה למגורים), ואילו UL 687 מאשר מגוון מחסומי פריצה.

זו בעיקר הערכה של כספות עמידות בפני פריצות על סמך מבחני ביצועים, אך לעיתים הערכה זו ניתנת. UL 687 מציע הסמכה למגוון חסמי חדירה וסיווג RSC. אין הבדל בין כספת המסומנת בדרגה V (EN 1143-1) לבין הסמכת ה- ECB-S (מוסד מוסמך). לא כל כספות בשוק מדורגות ויש מגוון רחב של סוגי כספות, בין אם מסומנים ב- V, EN-1143-1 או מוסמכים II.

כדי להבטיח את איכות הכספות שלנו,המייצרים אותן נבדקות  ומאושרות על ידי רשויות ההסמכה המובילות בעולם, כגון UL 687 ו- ECB-S. כספות מאושרות על ידי מעבדות חתמים מופעלות בארצות הברית ומיוצגות על ידי אחת מיצרניות הכספות הגדולות והמוערכות ביותר בצפון אמריקה. זהו מתנה משמים לביטחון – למי שמחפש את ההגנה הטובה ביותר על פריצה לבית.

היו חכמים והשקיעו במערכת אבטחה חכמה המותקנת באופן מקצועי ממנעולן מקצועי, כגון מערכת אזעקת פריצה. השקיעו בביטחון והגנה אמיתיים על ידי השקעה בגדרות בנויות היטב, מצלמות מעקב ומנעולים חכמים.

אם ברצונכם להגן על כספכם או על מסמכים חשובים, עליכם לקנות כספת אש המוגנת בכיתת אש – שעתיים ומעוגנת לרצפת בטון עם כמה ברגים. מי שרוצה הגנה מפני פריצה והגנה מפני אש צריך לשים לב למערכת הגנה מפני אש מאובטחת ביותר. אם אתה מסווג כפורץ מחפש כספת אש עם הגנה מפני אש ומיגון אש, אין ברירה טובה יותר.

אם אתם מחפשים כספת חסינת פריצה, עליכם לבחור בכספת הבנויה בסטנדרטים נמוכים יותר, שכן סביר יותר להניח שהיא בחדר שכבר מאובטח מאוד. אם אתם מחפשים כספת עם הגנה מפני פריצה ומוודאים שלא ניתן להזיז אותה או לגנוב אותה, כדאי שתחשבו על אלו שאינם ניידים, ואם הם ניידים, לא תוכלו לזוז ולגנוב כל כך בקלות. אם אתם מחפשים כספת לפריצה והגנה, אך רוצים לוודא שהיא לא זזה או שאינה ניתנת להזזה וגניבה בקלות, עליכם לזכור כי מכשירים שאינם ניידים נחשבים לניידים ולא קלים להובלה.

בחירת כספת מפורץ כספות מתעודת בדיקת פריצה עצמאית היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שתקבל את ההגנה הדרושה. מבחר הכספות של יצרנים ידועים כמו פיניקס מבטיח לכם ליהנות מכספת בטוחה בצורת קופסא. בחר תמיד כספת שנבדקה ואושרה באופן עצמאי על מנת להבטיח את רמת הבטיחות וההגנה הגבוהה ביותר.

כאן בישראל ישנם ארגוני בדיקות רבים שיש להם כספות מוסמכות במשך שנים רבות. רשויות בישראל הבודקות ומאשרות מוצרים בטוחים ובטוחים, והן מאושרות על ידי ארגוני בדיקות מכובדים אחרים שבדקו את הכספת בעצמם.

רוב הפריצות לבתים מתרחשות במהלך היום בו רוב האנשים בדרך לעבודה או לבית הספר ", כותבים מומחי ההגנה המוסמכים בדו"ח שלהם על פריצות לבית. לדבריהם, פורצים מחפשים יעד קל ולמרות שזה עשוי להיראות כמו אירוע אקראי, נדרש תהליך בחירה כאשר מתרחשת פריצה לבית. לעתים קרובות יכול לקחת בין 1 ל -8 שעות עד שקרקר מאובטח פורץ באופן חוקי לכספת שלך כדי שלקוחו יפרוץ באופן חוקי לכספת שלך, אך רק אם יש לו את הידע והכלים הנכונים.

בהתמודדות עם פריצות – כספות מוערכות – עלויות, ביטוח ועמידה צפויים להיות הגורמים העיקריים העומדים מאחורי הדרישה של מומחה לכספות. יש חברות שימכרו לך כספת זולה שקל לפרוץ ואינו מגן על חפצי הערך שלך מפני שריפה או שריפה, אך הם יגידו כי הגנה טובה יותר מכלום. השילוב של אש ופריצה לכספת הוא מה שהלקוח דורש.

.

אתר זה נבנה ומקודם על ידי אייל שירותי פריצה ומנעולנות
דילוג לתוכן
לחץ לחיוגוואטסאפ